|
|
#18 |
![]() |
jakiś Edek z fabryki kredek poskładał sprzeglo gdzieś/kiedyś w sposob radosny. pierwsza i ostatnia tarcza roznia sie od pozostalych. Edek pomieszal kolejnosc i zle zamontowal ostatnia. ma byc przesuniecie o ząb tak jak w XRV. kosz moim zdaniem bardzo ladny i nie wyzabkowany. jutro jeszcze pomiar cisnienia w magistrali i 'testy drogowe'.
__________________
buziaki
|
|
|
|