Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców > Serwis Ramires

Serwis Ramires Honda / Briggs & Stratton / Vanguard / Mikasa / Wacker / Pramac / Fogo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary Dzisiaj, 14:25   #9
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ramires Zobacz post
Dzieju jest zbyt grzeczny na to

Ty, ale mam starą lodówkę, dorobić jakieś sterownie...
...bojler gazowy [mam] i będzie turbo lodowobojarowy załamywacz czasoprzestrzeni
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Honda NX250 odbudowa. Ronin78 Honda - inna niż AT & NAT 7 26.04.2021 16:29
Yamaha TTR600 vs Honda XR600R vs Honda XR650R Wolo Inne - dyskusja ogólna 84 06.02.2018 10:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.