Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary Dzisiaj, 14:07   #15
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,279
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 dzień 1 godz 35 min 16 s
Domyślnie

pieknie jest jak w Licheniu na moje oko. jedno co mnie zaskoczylo to fakt, ze to wszystko bylo baaardzo suche, tak jakby wogole nie mialo kontaktu z olejem. wiem, ze to sucha miska olejowa i dziala to inaczej. czy faktycznie ta dysza obok zebatki zdawczej mogla nie podawac? moze jedna z pomp kleka albo cos zapchalo magistrale? wiem, ze to pytania z kategorii 'durne'. zamkne to i odpale, potem otworze i zobacze czy jest naolejone.
uwaga bo film dosc glosny mi sie nagral. sorry.

https://youtu.be/ZwR9wZlbuwY?feature=shared
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.