|
|
#15 |
![]() |
pieknie jest jak w Licheniu na moje oko. jedno co mnie zaskoczylo to fakt, ze to wszystko bylo baaardzo suche, tak jakby wogole nie mialo kontaktu z olejem. wiem, ze to sucha miska olejowa i dziala to inaczej. czy faktycznie ta dysza obok zebatki zdawczej mogla nie podawac? moze jedna z pomp kleka albo cos zapchalo magistrale? wiem, ze to pytania z kategorii 'durne'. zamkne to i odpale, potem otworze i zobacze czy jest naolejone.
uwaga bo film dosc glosny mi sie nagral. sorry. https://youtu.be/ZwR9wZlbuwY?feature=shared
__________________
buziaki
|
|
|
|