|
|
#14 |
![]() Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,544
Motocykl: KTM LC8 950 SUPER ENDURO R
Online: 3 miesiące 2 tygodni 1 dzień 21 godz 56 min 28 s
|
Raczej to nie ona ale warto o nią dbać. Jak nie ma smarowania przez tą dyszę to sprzęgło działa zero-jedynkowo na zimnym silniku. Ruszasz jakby pękała Ci linka. Dlatego też w pierwszych 950 zakłada się poprawionych popychacz, czyli ten stalowy z 990 bo on powoduje, że jest lepsze smarowanie i sprzęgło działa lepiej na zimnym silniku.
|
|
|
|