|
|
#38 |
![]() Zarejestrowany: Feb 2024
Miasto: Krk
Posty: 192
Motocykl: SD13 (CRF1100) 2023/2024
Online: 1 tydzień 2 dni 19 godz 11 min 23 s
|
Mój przyjaciel lata temu prostował ramę w MotoGarage, okolice Busko - Zdrój, co prawda inne moto bo Hyosunga 125, ale z tego co pamiętam to oni nie tyle nawet samą ramę prostowali co wręcz ją odtwarzali - pamiętam, że wyglądało to jak oryginał, a jak kumpel ich o coś tam pocisnął to stwiedzili, że oni robią motocykle co po 300 km/h na godzine jeżdzą a nie takie gówna więc nigdy w życiu się mu ta rama nie rozpadnie xd pamiętam, że zawiózł im jedną dobrą a jedną właśnie całą pogiętą i rozwaloną i na podstawie tej dobrej odtworzyli tą rozwaloną.
|
|
|
|