|
|
#34 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,100
Motocykl: ...............
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 16 godz 34 min 9 s
|
Generalnie jak stal odkształci się poza granice plastyczności to już płynie tak, że tak. Ja bym takiego motocykla nie kupił. Podejrzewam, że jeżeli tego ktoś nie robi dla siebie to handlarze robią w sprzętach z dobrą historią i małym przebiegiem. Coś gdzieś czytałem, że koszt usługi 3k zł.
|
|
|
|