|
|
#32 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,100
Motocykl: ...............
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 16 godz 34 min 9 s
|
Z tym wzmocnieniem to ciężki temat. Nie ma jak, żeby nie było widoczne. Za duża ingerencja. Powyciągają do oryginalnego zarysu i tyle. Mnie to zastanawia, czy przynajmniej jakieś pomiary tej nowej/starej ramy robią.
|
|
|
|