Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > KTM

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Wczoraj, 22:03   #1
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 3,108
Motocykl: nie mam AT jeszcze
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 19 godz 12 min 44 s
Domyślnie

W Ducati miałem przy pręcie wyciskowym taką kulkę jeszcze.
muszel72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 05:37   #2
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,269
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 19 godz 55 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał muszel72 Zobacz post
W Ducati miałem przy pręcie wyciskowym taką kulkę jeszcze.
tu tez jest od strony silownika. napiera na pret wyciskajacy i robi w nim male wglebienie, ale nie jest ono znaczne wiec to raczej nie to
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 08:41   #3
Conorian
 
Conorian's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 166
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Conorian jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 18 godz 19 min 7 s
Domyślnie

Miałem podobnie po źle odpowietrzonym sprzęgle w 1290 robiąc to klasycznie tak jak w samochodach lub hamulcach motocyklowych (od pompy do zacisku).
Po odpowietrzaniu w odwrotną stronę (od wysprzęglika do pompy) wszystko działało.
__________________
Yes but no.

https://www.youtube.com/@conoriansride
Conorian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.