|
|
|
|
#1 |
![]() |
W Ducati miałem przy pręcie wyciskowym taką kulkę jeszcze.
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() |
tu tez jest od strony silownika. napiera na pret wyciskajacy i robi w nim male wglebienie, ale nie jest ono znaczne wiec to raczej nie to
__________________
buziaki
|
|
|
|
|
|
#3 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2022
Miasto: Warszawa
Posty: 166
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 5 dni 18 godz 19 min 7 s
|
Miałem podobnie po źle odpowietrzonym sprzęgle w 1290 robiąc to klasycznie tak jak w samochodach lub hamulcach motocyklowych (od pompy do zacisku).
Po odpowietrzaniu w odwrotną stronę (od wysprzęglika do pompy) wszystko działało.
__________________
Yes but no. https://www.youtube.com/@conoriansride |
|
|
|