|
|
#22 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Kiełczygłów
Posty: 2,115
Motocykl: RD07a
Przebieg: 00000
Online: 4 miesiące 1 tydzień 4 dni 21 godz 22 min 39 s
|
Tak se myślę na szybko, że pojemność oleju by można zwiększyć przez obspawanie dookoła tą miskę pionową ścianką (trza by policzyć ilość oleju jak wysoka by miała być ta scuanka)i dać płaskie dno i jak Matjas pisał wydech won do góry.
|
|
|
|