|
![]() |
#1 |
HONDZIARZ
![]() Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: Gdynia
Posty: 364
Motocykl: RD04 / NAT
Przebieg: 50000km
![]() Online: 1 miesiąc 3 dni 21 godz 7 min 15 s
|
![]()
Również i mi się czubek pofalował. Nie wiem od czego. Używane, że tak powiem asfaltowo: jazda w deszczu i tyle. Żadnego brodzenia w wodzie, taplania się w błocie.
Sprzedawca był zdziwiony, ale SIDI wymieniło w ramach gwarancji chyba w tydzień czy tam 10dni. PS. Emek, tam nie ma skóry - tylko "Full Grain Microfibre with very similar characteristics to the genuine leather."
__________________
stary nick: soulsick |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
![]() |
![]()
O to mi właśnie chodziło. Ta mikrofibra jest kurła pancerna, w mojej ocenie lepsza od skóry. No i nie popęka. To taka cordura o wyglądzie podróbki zamszu. Powinno być dobrze. Dziś przyjadą to bliżej oblukam.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
![]() Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 66
Motocykl: nie mam AT jeszcze
![]() Online: 1 tydzień 3 dni 11 godz 36 min 38 s
|
![]() Cytat:
Przeczytałem już cały wątek o Sidi Adv 2 i już prawie jestem na tak. Przeglądając zdjęcia w necie widzę, że w zależności od wersji koloru: czarne brązowe lub szare, jest różnica w użytym materiale na podbiciu. Czarne mają look skóry licowej, a brązowe i szare coś a la zamsz czy nubuk, etc. Z tego co pisałeś to też zamawiałeś te z tym zamszem, czy cokolwiek to jest. Oprócz Ciebie nie widziałem aby ktokolwiek o tym wspominał. Po prawie roku rozkminy nad modelem, teraz kolejna czy czarne z gładkim materiałem czy te drugie?. Pytałem też o to w lokalnym sklepie moto w Krośnie ale innych niż czarne nie mieli więc nie mają porównania. Jaka jest Twoja opinia? |
|
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
SIDI Adventure Gore-Tex. Jak czyścić. | jorge | Archiwum | 9 | 17.07.2013 09:34 |