Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady > GPS > Hardware

Hardware Opisy sprzętu, porady dotyczące wyboru...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12.08.2020, 11:09   #1
sudden
 
sudden's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: okolice Warszawy
Posty: 1,420
Motocykl: CRF250L * T7
sudden jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 7 min 13 s
Domyślnie

Ja do turystycznego offa do tej pory używałem Locusa na telefonie, a wybieram trasy dla rowerów MTB. Czasem łapię trochę asfaltu, ale zwykle starego i dziurawego więc super. W każdym razie na Mazowszu/Warmii/Mazurach/Podlasiu/Lubelszczyźnie działa to nieźle.
Wjechałem też przez to w kilka takich miejsc, że szczerze współczułem każdemu na rowerze MTB, kto jechałby tą trasą.

Chyba jednak będę musiał się przerzucić na dedykowaną nawigację, bo ostatnio po 2 dniach jazdy w pełnym słońcu telefon mi się wygiął w łódkę ... na szczęście działa, ale dziwnie się go teraz trzyma w dłoni.
W tych nawigacjach Garmina lepiej gotowe tracki wrzucać z kompa przed jazdą, czy można je łatwo wyznaczać z ekranu, stojąc w środku lasu ?
sudden jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Garmin Montana 650t Boski-Kolasek Hardware 48 22.07.2012 12:36


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.