Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.03.2017, 09:53   #1
bicio
przemieszczacz
 
bicio's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2009
Miasto: Skierniewice
Posty: 1,764
Motocykl: LC8, exc-f 250
bicio jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 3 dni 19 godz 30 min 15 s
Domyślnie

Jechaliśmy puszką w Pireneje w zeszłym roku czyli przez całą Francję. W jedną stronę autostradami, w drugą totalnymi zadupiami. Nie spotkaliśmy ani jednego patrolu, zero psiarni po prostu, aż dziwne jak na panujący stan wyjątkowy
Na ekspresówkach i autostradach jest za to sporo fotoradarów i co ciekawe robią zdjęcia nawet jak przekroczysz prędkość o kilka km/h (wiem bo mi błysnął, miałem 93 na 90 z GPS, mandat nie przyszedł). Dodatkowo bujaliśmy się tam trochę z kolegą, który tam mieszka od lat i raczej nie jeździ przepisowo, tylko na te fotoradary uważa.

Aha i zapomnij, że się dogadasz po angielsku, oni tak już mają
A no i jechaliśmy starym mietkiem w124, to tak mniej więcej jak stara RD04. Ale jeżdżą tam dużo większe strucle także się nie martw.
__________________
'03 Hello Kitty

Słowiański Zimny Wiatr

Ostatnio edytowane przez bicio : 28.03.2017 o 09:56
bicio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.