|
|
|||||||
| Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Białystok
Posty: 671
Motocykl: RD03
Przebieg: 116.000
Online: 2 miesiące 1 dzień 8 godz 6 min 39 s
|
Czy wjeżdżał ktoś w ciągu ostatnich dwóch dni do Gruzji na wizie tranzytowej przez Werchnij Lars? Ambasada w Warszawie zaprzestała wydawania wiz tranzytowych z krajem docelowym jako Gruzja (jeszcze 3 tygodnie temu normalnie wizy wydawali), chyba że ma się zezwolenie na przejazd przez Abchazję. Tylko znowu Gruzini nie uznają Abchazji i przekraczanie granicy w tym miejscu jest nielegalne. Rosjanie twierdzą też, że Lars jest zamknięte, ale konsul Gruzji dzwonił na granicę i dzisiaj normalnie odprawiają. Jeżeli udaje się teraz w ogóle przekroczyć granicę to zostaje wyrobienie podwójnej turystycznej.
|
|
|
|
|
|
#2 | |
![]() |
Cytat:
Mogę potwierdzić jedynie problem z wizami tranzytowymi przez Rosję w przypadku wyjazdu z Gruzji. Wczoraj odbiłem się od konsulatu a wcześniej od rosyjskiego centrum wizowego (taki ich nowy twór). Wizy turystyczne podobno wydają normalnie, za tydzień będę wiedział na 100% czy faktycznie tak jest.
__________________
"Jeżeli chcesz uniknąć krytyki: Nic nie mów. Nic nie rób. Bądź nikim" - Arystoteles |
|
|
|
|
|
|
#3 |
![]() Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Południe
Posty: 990
Galeria: Zdjęcia
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 3 godz 15 min 51 s
|
My mieliśmy turystyczne, 2 krotnego przekroczenia - wszystko bez problemu... Granica działała pełną parą
__________________
*INCA RIDE 2024* |
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| przejazd przez Kaukaz Kwiecien/Maj - Gruzinska Droga Wojenna | ACUPS | Przygotowania do wyjazdów | 7 | 15.12.2012 17:21 |
| Suchumska Droga Wojenna | Gawron | Przygotowania do wyjazdów | 0 | 29.05.2012 15:30 |
| rosja->gruzja | kyller | Przygotowania do wyjazdów | 23 | 05.05.2010 11:28 |