|
|
|||||||
| Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa/Natolin
Posty: 1,518
Motocykl: nie mam już AT
Przebieg: 99999
Online: 1 miesiąc 5 dni 20 godz 53 min 17 s
|
moja po wypięciu membrany jak ją się weźmie pod światło to jest jak bibuła, poniżej 15 st. raczej bez membrany nie jeżdżę bo normalnie marznę.
__________________
BMW R1150R Jawa 250 353 `58r |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 29
Motocykl: Vstrom650"xt"
Online: 13 godz 35 min 6 s
|
jeśli ktoś szukałby obszerniejszego testu ubrań, a nie tylko suchych parametrów ze strony producenta, to może podpowiem gdzie można coś takiego znaleźć.
Popełniłem swego czasu dwa większe, ilustrowane testy praktyczne spodni i kurtek marki Retbike (PL) i Modeka (D), w obu przypadkach są to moim zdaniem najpraktyczniejsze modele z ich kolekcji. Być może ta lektura komuś pomoże w wyborze. testy praktyczne dwóch ubrań motocyklowych ![]() Retbike: http://www.globtroter.pila.pl/index.php ... &Itemid=11 Modeka: http://www.globtroter.pila.pl/index.php ... &Itemid=11 Ostatnio edytowane przez TDM900 : 18.06.2011 o 22:47 |
|
|
|