|
|
|||||||
| Lejdis Motocykl + kobieta, czyli wszystko co może być związane z tym duetem |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Łódź
Posty: 99
Motocykl: TransAlp rocznik '89
Online: 4 dni 16 godz 57 min 30 s
|
Witajcie
No i mnie zaraziłyście "Cholery" jedne...Szukam swojego Jasia Fasoli. A jeden, ino duży stał już u mnie kiedyś w garażu, ale nie podjęłam rękawicy. Mam nadzieję,że do wiosny coś "upoluję" bo "Ślicznota" się na łąki i pola dla babeczki nie bardzo nadaje, a kostki mu zakładać nie chcę, bo ma mnie po świecie wozić. PS1. Jaś Fasola bo: Przez łąki i pola pędzi Fasola ;-)) a motocyklowe przedszkole to idealne miejsce dla mnie. PS2. "Cholery" to komplement jest bo z przyjemnością wspominam rozmowy z Wami i bardzo się cieszę z poznania Was, drogie Lejdiski.
__________________
Kaś Czapter UĆ Motocykl wchodzi w krew, nawet jak stoi w garażu |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Gdynia moje miasto
Posty: 172
Motocykl: Szafirowa Dama XT
Online: 5 dni 20 godz 53 min 27 s
|
a Cholerom Lejdisowym paszczki się cieszom od uch do uch
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() , że wirusa w Białej rozsiały !!!!!!![]() ![]() trzymam kciuki za zbiory Fasolowe
|
|
|
|
|
|
#3 |
![]() |
Wirus naprawdę zaczyna działać. Moja żona wreszcie się odważyła i zasiadła na jednym z waszych dominatorów, tylko nie wiem czyim, bo właścicielka w kasku była
Może wreszcie jakoś się uda ją zachęcić do jazdy, tym bardziej, że napatrzyła się jaki Lejdiski śmigały w Białej.
__________________
XRV750 RD07 / BMW R1200RT |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Surykatka
![]() Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: Poznań/3city/UK/Namibia
Posty: 146
Motocykl: Africa Singel - Dominator
Online: 6 dni 19 godz 54 min 29 s
|
Kaś super decyzja!!! Fasolowe zbiory
hihi ciekawie się zapowiada później będziesz nim śmigała do lasu na grzyby, albo w pole po kukurydzę ... Polecam przejrzeć mobile.de bo u nas to trudno dorwać NX 250 w dobrym stanie za rozsądne pieniądze. Cieszę się bardzo że zyskują taką popularność. Lena czy Twój Dominik już wyzdrowiał? Martwimy się o kolegę!!! |
|
|
|
|
|
#5 | |
![]() Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Polska poł.-wsch.
Posty: 1,007
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 48 min 27 s
|
Cytat:
.
|
|
|
|
|
|
|
#6 |
![]() Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Łódź
Posty: 99
Motocykl: TransAlp rocznik '89
Online: 4 dni 16 godz 57 min 30 s
|
No i znalazłam wymarzonego Johnego Fasolę... Czyż nie jest piękny?
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...5&pageNumber=1 Brakuje mi do szczęścia jeszcze dwóch rzeczy. Premii od szefa, żeby mnie na niego było stać i człowieka, co mi to dzieło sprawdzi i sprowadzi. Ciekawa jestem co będzie łatwiejsze.Jeszcze raz wielkie dzięki za wskazanie właściwej drogi ;-)
__________________
Kaś Czapter UĆ Motocykl wchodzi w krew, nawet jak stoi w garażu |
|
|
|
|
|
#7 |
|
Amator podwórkowy
![]() Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 994
Motocykl: exRD04 '92, obecnie RD07A '98
Przebieg: >55kkm
Galeria: Zdjęcia
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 4 godz 57 min 6 s
|
Jeśli znalazłabyś coś bliżej Berlina to moge skoczyć, obejrzeć, przejechac się i zdać szerszą relację. Jako że do stolicy Niemiec mam bliżej niz do Szczecina to w ramach wolnego czasu coś można wymyślić. A i z dowiezieniem do Ciebie takiego "skuterka" też nie byłoby problemu. Jest czym.
__________________
Gdyby Bóg popierał przedni napęd, to ludzie chodziliby na rękach... |
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Honda Nx 650 Dominator | watrburg1970 | Inne - dyskusja ogólna | 5 | 16.03.2012 11:14 |