|
|
#21 |
![]() |
ja tez nie wiem i sie pewno nie dowiem, ale usterka ustapila. po wbiciu jedynki z wcisnietym sprzeglem kolo stoi w miejscu. jak motocykl do mnie trafil to nie dalo sie go zatrzymac a motocykl 'ciagnal' do przodu. ktos po cos wymyslil 3 rozne tarcze i ktos po cos poprosil, zeby ostatnia obrocic o ząbek. jaki to ma sens? pojecia nie mam i nie potrafie tego wyjasnic + do niczego mi to nie potrzebne. robie to co napisali w instrukcji serwisowej. jak na magistrali bedzie cisnienie OK to jutro sie zegnamy.
__________________
buziaki
Ostatnio edytowane przez szynszyll : Dzisiaj o 19:05 |
|
|
|