Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Buty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 19.12.2023, 10:59   #11
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,650
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 4 tygodni 1 dzień 8 godz 8 s
Domyślnie

UU ile ja butow przerobilem... polowa okazywala sie potem za ciasna jednak... dlatego teraz kupuje tylko w necie, by mozna bylo na spokojnie kilka dni pozakladac o roznych porach dnia na kilkanascie minut, posmigac po schodach, posiedziec na fotelu, postac w miejscu nawet... rozne grubosci skarpet tez trzeba wyprobowac... wszystko na spokojnie.
Na dzien dzisiejszy kupuje 4-5 par i zostawiam po tygodniu jedna... albo i nie. Ostatnio nawet zamowilem druga taka sama pare Salewek, bo wydawalo mi sie jeden z butow jest jakis niedorobiony.... i mialem racje.
Znam ludzi o pieknych stopach jak Marek007 ale moje sa jakies krzywe i brzydkie wiec dobranie butow to konkretne zadanie
redrobo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Buty trekkingowe Bona (Aliexpress) recenzja wojtekk Szpej turystyczny - Produkty i Porady 29 01.05.2021 22:06
Vanucci - polecacie? monah Ciuch Afrykańczyka 20 09.02.2009 10:46


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.