Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 14:25   #10
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 13 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ramires Zobacz post
Dzieju jest zbyt grzeczny na to

Ty, ale mam starą lodówkę, dorobić jakieś sterownie...
...bojler gazowy [mam] i będzie turbo lodowobojarowy załamywacz czasoprzestrzeni
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem