Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 14:07   #15
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,279
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 dzień 1 godz 35 min 16 s
Domyślnie

pieknie jest jak w Licheniu na moje oko. jedno co mnie zaskoczylo to fakt, ze to wszystko bylo baaardzo suche, tak jakby wogole nie mialo kontaktu z olejem. wiem, ze to sucha miska olejowa i dziala to inaczej. czy faktycznie ta dysza obok zebatki zdawczej mogla nie podawac? moze jedna z pomp kleka albo cos zapchalo magistrale? wiem, ze to pytania z kategorii 'durne'. zamkne to i odpale, potem otworze i zobacze czy jest naolejone.
uwaga bo film dosc glosny mi sie nagral. sorry.

https://youtu.be/ZwR9wZlbuwY?feature=shared
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem