Wątek: Plastyczna rama
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 09:27   #83
JaTomek


Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,100
Motocykl: ...............
JaTomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 16 godz 31 min 18 s
Domyślnie

Z tym wzmocnieniem to ciężki temat. Nie ma jak, żeby nie było widoczne. Za duża ingerencja. Powyciągają do oryginalnego zarysu i tyle. Mnie to zastanawia, czy przynajmniej jakieś pomiary tej nowej/starej ramy robią.
JaTomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem