Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 05:37   #2
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,269
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 19 godz 55 min 42 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał muszel72 Zobacz post
W Ducati miałem przy pręcie wyciskowym taką kulkę jeszcze.
tu tez jest od strony silownika. napiera na pret wyciskajacy i robi w nim male wglebienie, ale nie jest ono znaczne wiec to raczej nie to
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem