Wątek
:
KTM990 nie wysprzegla
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 05:37
#
2
szynszyll
Zarejestrowany
: Jul 2008
Miasto
: Popapracie!
Posty
: 8,269
Motocykl
: RD04
Online: 6 miesiące 19 godz 55 min 42 s
Cytat:
Napisał
muszel72
W Ducati miałem przy pręcie wyciskowym taką kulkę jeszcze.
tu tez jest od strony silownika. napiera na pret wyciskajacy i robi w nim male wglebienie, ale nie jest ono znaczne wiec to raczej nie to
__________________
buziaki
szynszyll
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez szynszyll