Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Motocykl Forumowicza

Motocykl Forumowicza Tu możesz opisać swój motocykl, pochwalić się ewolucją lub zakupem.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04.05.2024, 21:58   #51
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 4,455
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 4 godz 16 min 59 s
Domyślnie

Ja tyż się nie znam ale ma małe rozychylenie.
__________________
kto smaruje ten jedzie
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 16:34   #52
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,822
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 16 godz 57 min 42 s
Domyślnie

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Miałem okazję przetestować swoje opony i być może to kwestia rodzaju dróg po jakich ostatnio się poruszamy, a może cztery lata na opony to już dużo. Niestety wiem już teraz z autopsji że luzy w zawieszeniu nie wpływają dobrze na zawieszenie. Tym razem chciałem się zatrzymać przy Marianach dwóch ale jak już tak byłem, to pomyślałem że można by się pokusić o dojazd do Stradowa. Pierwsza odnoga mnie zatrzymała, jednak rozsądek wziął górę nad fantastyką. Za to znalazłem fajną dróżkę z której bardzo dobrze widać całe grodzisko. Gdy GPS wyznaczył mi drogę wzdłuż grodziska byłem zadowolony, może nawet jechałem po tej ścieżce ze zdjęć. Niestety w pewnym momencie zaczęły się płyty co same w sobie nie było takie złe, ale płyty się skończyły przy samotnym gospodarstwie i droga szła przez pola.

Próbowałem pięć razy dodać te obrazki ale chyba mam problem, nie będę pisał do administratora
Your submission could not be processed because a security token was missing.

If this occurred unexpectedly, please inform the administrator and describe the action you performed before you received this error.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ostatnio edytowane przez consigliero : Wczoraj o 16:43 Powód: Próbuje dodać obrazki do prywatnych wypocin
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kask szczękowy roof boxer v8 Acer Wszystko dla Afryki 0 27.02.2013 17:07


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.