Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.10.2010, 22:40   #61
luzMarija
 
luzMarija's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: Środa Wlkp.
Posty: 511
Motocykl: xr400r, cbr1100xx
luzMarija jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 18 godz 2 min 38 s
Domyślnie

Miało być inaczej i śmiesznie a wyszedł kwas. Śmiesznie, bo nie uważam gejów za święte krowy i można się z nich śmiać tak jak z każdego. Tym bardziej że mam znajome ciotki i nikt nikogo nie oszczędza w tekstach. Ale jakiś poziom należy trzymać, źle znosze towarzystwo giertychów, mają chore poglądy, nieświeży oddech i wilgotne dłonie.
luzMarija jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 01:47   #62
Boski-Kolasek
 
Boski-Kolasek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bieszczad PL, co. meath IRL.
Posty: 1,630
Motocykl: nie ma!!!!!!!
Przebieg: +-50k
Boski-Kolasek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 6 min 11 s
Domyślnie

Jakies pojebane te co niektore komentarze.
Tolerancja to Panowie slowo ,ktore kazdy rozumie. Prawda? Tylko, ze na rozne jak widac sposoby. Kazdy ma prawo kochac a jak to jego sprawa, byle bezpiecznie i z oddaniem.
Fajnie, ze ludzie zakladaja kluby motocyklowe, BOR ma swoj, Policja swoj, Ksieza tez, to dlaczego dziwne sie wydaje,ze mniejszosci seksualne maja?
Wspierac i doradzac wiedza sie dzielic a nie kolejne murki tworzyc!!!!!!
Kiedy sie tu rejestrowalem pierwszy raz nikt nie zapytal o orientacje seksualna i nie o to na tym forum chodzi a milosc do XRV!!!!!!!! i podroze i przyjaznie!!!
A, ze zarty sa smaczne i niesmaczne kazdy wie, grunt by byly smieszne!!!!!!!!

A swoja droga to ja nie lubie tych wszystkich klubow nie klubow motocyklistow. echh

Ostatnio edytowane przez Boski-Kolasek : 18.10.2010 o 02:06
Boski-Kolasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 01:53   #63
Boski-Kolasek
 
Boski-Kolasek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bieszczad PL, co. meath IRL.
Posty: 1,630
Motocykl: nie ma!!!!!!!
Przebieg: +-50k
Boski-Kolasek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 6 min 11 s
Domyślnie

[QUOTE=MISIEK;138037]...patrząc na rodowite Niemki jakoś wcale się nie dziwię , bo przecież nie bez powodu Germania uchodzi za kraj w którym wynaleziono masturbację.[/QUOTE - jesli sobie kolega zyczy to moge mu cos ciekawego o masturbacji podeslac, lat temu kilka prace takowa magisterska(tylko) napisalem i tam dokonalem analizy calego zjawiska( co prawda wsrod studentow) ale rys historyczny tez jest i mysle, ze tu na temat Germani mozna by podyskutowac

Pzdr
Boski-Kolasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 07:51   #64
myku
 
myku's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,924
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
myku will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 13 godz 14 min 30 s
Domyślnie

Nie strasz.I tak juz siedze na walizkach
myku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 10:50   #65
Poncki
 
Poncki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,683
Motocykl: XR250R
Przebieg: ły
Galeria: Zdjęcia
Poncki jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 3 godz 51 min 7 s
Domyślnie

Dosyć ciekawie się wątek rozwinął...

Nie rozumiem tylko czemu niektórzy się oburzają, przecież śmiech to zdrowie

Z dziełu Lejdis śmiejemy się, że biorą na wyprawę prostownice, a dział Lejdis śmieje się z nas, że bierzemy na wyprawę tylko 2 pary skarpet.

Możemy się też śmiać i wszystko kojarzyć sobie z sexem, możemy mówić że kolega z forum "ma małego" i wszystko jest ok (polewka na maxa).

Ale jak powiemy że gej ma małego to już jest szkalowanie mniejszości

I nawet jeśli na stronie jest mnóstwo komicznych tekstów to i tak nie możemy sobie pozwolić na uśmiech ponieważ urazimy godność pokrzywdzonej mniejszości.

Swoją drogą ciekawy jestem jakie dowcipy krążą w środowisku "homo" na temat stosunków damsko - męskich

Ten wątek, to nie debata na temat orientacji tylko humorystyczny przerywnik w trakcie nudnego dnia pracy. Coś jak demotywator - zabawny ale bez wartości dodanej. Czytam / piszę, śmieję się i zapominam.

A jeśli ktoś mówi, że wątek jest "gupi" to obawiam się, że jest to wyraz nietolerancji
Poncki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 11:34   #66
MISIEK
 
MISIEK's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: WROCŁAW
Posty: 125
Motocykl: VFR 750 rc36
MISIEK jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 22 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał kolasek77;
.jesli sobie kolega zyczy to moge mu cos ciekawego o masturbacji podeslac, lat temu kilka prace takowa magisterska(tylko) napisalem i tam dokonalem analizy calego zjawiska( co prawda wsrod studentow) ale rys historyczny tez jest i mysle, ze tu na temat Germani mozna by podyskutowac

Pzdr
Hmm, chętnie poczytam, bowiem w materii powyższej jestem jedynie skromnym praktykiem kształcącym się na własną rękę. Ma wiedza teoretyczna jest więc raczej płytka...
Domyślam się jednak iż sugerujesz mi że poczciwina Onan nie pochodził z Westfalii ani Saksonii?

Ostatnio edytowane przez MISIEK : 18.10.2010 o 16:00
MISIEK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 13:39   #67
Patiomkin
 
Patiomkin's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Piastów k. Wawy
Posty: 491
Motocykl: CRF 450R, ST 1100, Rd03
Patiomkin jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 18 godz 58 min 47 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomekc Zobacz post

Napisał tomekc Zobacz post
W tym rzecz! Pedalstwo samo w sobie bylo, jest i bedzie (niestety), ale promowanie i obnoszenie sie z tym gownem, jest znaczna przesada i opinia publiczna nie powinna byc takim chłamem karmiona. A jak u dojczow, moga pedzie zawierac zwiazki legalne i adoptowac dzieciaki?, czy nie odjechali az tak?

Czepiasz sie...........
Tak jak pedalstwo ma sie prawo ze swoja innością afiszować i ją na roznego typu paradach podkreslac, tak samo zawsze kiedy jest do tego okazja - ja wyrazam swoja gleboka dezaprobate dla takiego typu zachowan. Gadki o homofobach i innych takich tez jakos na mnie szczegolnie nie dzialaja, takie jest po prostu moje stanowisko w ich kwestii. Ani ja swiata tym nie zmienie, ani tez nikt mnie o normalności pedalstwa nie przekona.

tomekc, trzymaj poziom, byle jaki ale trzymaj. Masz swoje poglądy, stawiasz sprawę jasno. ok. Jesteś na tym forum od 2008 wiec już kilka wypowiedzi również kontrowersyjnych przeczytałeś i miałeś okazje zaobserwować w jaki sposób można się wypowiadać i nikogo nie obrazić. Pozostań przy swoich poglądach nikt cię nie będzie indoktrynował (spokojnie to nie jest czynność seksualna) Równaj w górę, to nie boli.

PS
Jakiś czas temu podczas dyskusji o GS'ach padło stwierdzenie, że cechuje nas absolutny brak tolerancji dla braku tolerancji. Myślę, że zdecydowanie bardziej odnosi się to do tonu twoich wypowiedzi. W kwestię poglądów nie wnikam.

Ostatnio edytowane przez Patiomkin : 18.10.2010 o 13:49
Patiomkin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 16:33   #68
Boski-Kolasek
 
Boski-Kolasek's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Bieszczad PL, co. meath IRL.
Posty: 1,630
Motocykl: nie ma!!!!!!!
Przebieg: +-50k
Boski-Kolasek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 6 godz 6 min 11 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał MISIEK Zobacz post
Hmm, chętnie poczytam, bowiem w materii powyższej jestem jedynie skromnym praktykiem kształcącym się na własną rękę. Ma wiedza teoretyczna jest więc raczej płytka...
Domyślam się jednak iż sugerujesz mi że poczciwina Onan nie pochodził z Westfalii ani Saksonii?
hmmm chyba jednak nie....

Lektora z pewnoscia bedzie ciekawa ale co w zycie wniesie?

To raczej stary Testament nieparawdaz,

Na wlasna reke heheheeh kazdy zgromadzil sporo doswiadczen i dzielic sie nimi Nalezy by swiat sie rozwijal jak.............. heheheeh

Dobre na wlasna reke!!!!!!!!!!!!!!

Wiecej informacji na stronie :http://onanizm.pl/?

I sie balans pogubilo.

Forum zadnego tematu sie nie boji!!!
Pzdr

Ostatnio edytowane przez Boski-Kolasek : 18.10.2010 o 16:35
Boski-Kolasek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.10.2010, 18:02   #69
Dubel
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Patiomkin Zobacz post
PS
Jakiś czas temu podczas dyskusji o GS'ach padło stwierdzenie, że cechuje nas absolutny brak tolerancji dla braku tolerancji.
Brzmiało to dokładnie tak
Cytat:
Napisał sambor1965 Zobacz post
To forum z założenia było zawsze tolerancyjne. Osobom, które je prowadziły brakowało jednak tolerancji dla osob, którym brakowało tolerancji.
Chyba to sie nie zmienilo i mam nadzieje ze nie zmieni.
i tyczyło się sądy założonej przez moją osobą, co prawda żle została ona zrozumiana przez autora tej wypowiedzi niemniej jednak słowa bardzo mądre i fajnie sformułowane.
Pozdro
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.11.2010, 14:05   #70
tomekc
 
tomekc's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Tuchów / Redditch
Posty: 615
Motocykl: nie mam AT jeszcze
tomekc jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 17 godz 22 min 59 s
Domyślnie

Poprawnosc polityczna i tolerancja to "robocze" określenie zobojętnienia na otaczający nas świat
__________________

tomekc jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przełomowe motocykle off Skydiverek Inne tematy 5 11.01.2014 08:08
Skradziono motocykle Wegrzyn Inne tematy 6 25.08.2011 11:55
Stare motocykle MaRP Inne tematy 13 18.01.2010 19:06


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.