Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19.07.2008, 15:56   #1
rambo
 
rambo's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,450
Motocykl: Nie mam już Afryki
rambo jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
Domyślnie

mi juz tą uszczelke raz wydmuchało

ale na tym koniec wad. kolejny motur ze stajni Hundy co powinien bez tykania poza normalnym serwisem 200 000km zrobic. waradero do 2003 bym olał na starcie chyba że gotówka ogranicza.

PS: i nie jest jakoś droższy specjalnie od AT w exploatacji. powyżej 120kmh pali mniej paliwa niz AT.
świece np; nie są tanie do viadra, bo kosztuja 80zl sztuka( idą dwie a nie cztery) ale wymienia sie je co 45 000km a nie co 12 000km jak w AT.
kanapa w wiadrze spokojnie pomiesci 3 osoby

Silnik przy 150kmh na szóstym biegu ma 5000rpm a odcięcie jest dopiero koło 9000rpm.
dla porównania fazer 1000 co ma 150 koni ma 5500 rpm przy 150kmh
rambo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.07.2008, 15:37   #2
Michasso
 
Michasso's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Szczecin
Posty: 182
Motocykl: RD07a
Michasso jest na dystyngowanej drodze
Online: 20 godz 54 min 14 s
Domyślnie

Dobra kobyła, miałem rok '01 (o dziwo lżejszy niż nowsze) i nigdy nie zawiodła. Do zalet można napewno zaliczyć dobry motor, z dużym momentem (wspinaczka po stromych wzniesieniach we dwie osoby), dużą mocą i niebywale dobrym chlodzeniem. Jak już wcześniej wspomniano, kanapa dzielona, o niebo wygodniejsza niż standard w dobrej AT. Do hamulców bym się nie przyczepił, chociaż nie lubię wynalazków kombinowanego hamowania. Bardzo wygodny turystyk ze zwiększonym skokiem zawieszenia, bo enduro to to nie można nazwać. Masa plastików i sukcesywnie zwiększanie waga przez Hondę powoduje, że Viadro z każdym wydaniem jest dalej AT, a poniekąd miał być to dumny następca naszych dobrych 750siątek. Za zakupem przemawia napewno cena, bo z tego co się orientuję, dobre Viadro kupisz taniej niż AT i w żadej innej marce nie znajdziesz takiej wytrzymałości za taką cenę. A przynajmniej jest to moje zdanie
__________________
Pozdrawiam, Michał

Ostatnio edytowane przez Michasso : 20.07.2008 o 15:40
Michasso jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rejli Wiadro 7Greg Inne tematy 12 18.05.2009 22:09


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.