Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców > Serwis Ramires

Serwis Ramires Honda / Briggs & Stratton / Vanguard / Mikasa / Wacker / Pramac / Fogo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Dzisiaj, 13:43   #1
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Panie przecie silnik to najważniejsze serce każdego ustrojstwa, kupisz lub zrobisz z desek krypę, a patent od Dzieja pożyczysz i ...skserujesz
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 13:44   #2
ramires
Administrator
 
ramires's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock ale chętnie na Śląsk bym wrócił
Posty: 5,815
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
ramires ma wyłączoną reputację
Online: 2 miesiące 16 godz 31 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Melon Zobacz post
Panie przecie silnik to najważniejsze serce każdego ustrojstwa, kupisz lub zrobisz z desek krypę, a patent od Dzieja pożyczysz i ...skserujesz
Dzieju jest zbyt grzeczny na to

Ty, ale mam starą lodówkę, dorobić jakieś sterownie...
__________________
Ramires

...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam...
ramires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 13:50   #3
JaTomek


Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,100
Motocykl: ...............
JaTomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 16 godz 34 min 9 s
Domyślnie

Jak załatwisz narty to mam i na holowanie narciarza tylko KM może braknąć
JaTomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 14:25   #4
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ramires Zobacz post
Dzieju jest zbyt grzeczny na to

Ty, ale mam starą lodówkę, dorobić jakieś sterownie...
...bojler gazowy [mam] i będzie turbo lodowobojarowy załamywacz czasoprzestrzeni
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 16:10   #5
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,754
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 5 miesiące 1 tydzień 2 dni 5 godz 56 min 25 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ramires Zobacz post
Dzieju jest zbyt grzeczny na to

Ty, ale mam starą lodówkę, dorobić jakieś sterownie...
jutro "pływadła" na odrze zdążysz ? https://festiwalgornejodry.pl/wydarz...xvii-plywadel/
__________________
Kowal zawinił - cygana powiesili
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 21:45   #6
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 9,695
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 1 dzień 8 godz 57 min 41 s
Domyślnie

Ostatnio kładłem żywicę na sypialnianą nadbudówkę do T4, mogę Ci zrobić coś do czego przyczepisz......
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Honda NX250 odbudowa. Ronin78 Honda - inna niż AT & NAT 7 26.04.2021 16:29
Yamaha TTR600 vs Honda XR600R vs Honda XR650R Wolo Inne - dyskusja ogólna 84 06.02.2018 10:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.