|
|
|
|
#1 |
|
Moderator
![]() |
Pomiary pomiarami, ale to chyba zatem jeszcze bardziej plastyczne jest niż oryginał?
Ja tam bym wolał mieć ramę z widocznym wzmocnieniem.
__________________
www.kolejnydzienmija.pl 2014: Żatki Bolek na promie kosmicznym 2015: Veni Vidi Wypici 2016: Muflon na latającym gobelinie 2017: Garbaty Jednorożec 2018: Czarny Jaszczomp 2019: Rodzina 50ccm plus 2020: Żółwik Tuptuś 2021: Chiński Syndrom 2022: Nie lubię zapierdalać 2023: Statek bezpieczny jest w porcie, ale nie od tego są statki 2024: Uwaga bo ja fruwam 2025: Ekwipunek Załogi Gogurka 2025: Cztery i pół Afryki 2026: Bambo ze Zgierza |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,100
Motocykl: ...............
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 16 godz 34 min 9 s
|
Generalnie jak stal odkształci się poza granice plastyczności to już płynie tak, że tak. Ja bym takiego motocykla nie kupił. Podejrzewam, że jeżeli tego ktoś nie robi dla siebie to handlarze robią w sprzętach z dobrą historią i małym przebiegiem. Coś gdzieś czytałem, że koszt usługi 3k zł.
|
|
|
|