Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Wczoraj, 22:15   #1
Mallory
 
Mallory's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2013
Miasto: Poznan
Posty: 2,552
Motocykl: RD04
Przebieg: kto wie
Mallory jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 1 tydzień 6 dni 17 godz 24 min 4 s
Domyślnie

https://www.moto-kos.pl/realizacje/

Oni mogę coś powiedzieć o ramach w afryce i czasami na FB mówią co o nich sądzą
Załączone Grafiki
Typ pliku: png rama.png (1.88 MB, 28 wyświetleń)
Typ pliku: png rama2.png (54.7 KB, 14 wyświetleń)
__________________
<br>
Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien.
Mallory jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 14:04   #2
Dlugi_TA


Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 227
Motocykl: Transalp 650 RD11 -> CRF1000 DCT
Dlugi_TA jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 20 godz 50 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mallory Zobacz post
https://www.moto-kos.pl/realizacje/

Oni mogę coś powiedzieć o ramach w afryce i czasami na FB mówią co o nich sądzą
Czy to, że nie wrzucali realizacji z CRF1000 jest dla mnie jakimś pocieszeniem?
Dlugi_TA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 14:27   #3
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,917
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dlugi_TA Zobacz post
Czy to, że nie wrzucali realizacji z CRF1000 jest dla mnie jakimś pocieszeniem?
Nie patrz na to już o katełemach były filmy jak to ramy pękają o bmwe nie wspominam.
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 16:51   #4
robertG7
 
robertG7's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Bielsk Podl/Wwa
Posty: 1,366
Motocykl: RD07
robertG7 is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 21 godz 10 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dlugi_TA Zobacz post
Czy to, że nie wrzucali realizacji z CRF1000 jest dla mnie jakimś pocieszeniem?
Widocznie mieli wtedy tyle tych ram, że czasu dokumentować nie było
Od CRF1000 wszystkie polepione to się wzięli za 1100
__________________
podpis bez buraczanych tekstów i życiowych prawd
robertG7 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.