|
|
|
|
#1 |
![]() |
wymienialem plyn i odpowietrzalem od dolu ~500km wstecz. po wcisnieciu wysprzeglika i zblokowaniu klamka ani drgnie. jest absolutnie twarda. po zamontowaniu jest 'tęga' i czuc opor sprezyn w koszu. pret jest niewyjmowalny i niesymetryczny. czekam na wolny podnosnik i dre dekiel.
__________________
buziaki
|
|
|
|