|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: Jun 2026
Posty: 6
Motocykl: RD03
Online: 3 godz 47 min 45 s
|
Macie rację tylko sam gaźnik nie był czyszczony od kilku lat, a ostatnie 2 lata moto stało nie ruszane ..., dlatego pomyślałem o solidnym myciu i czyszczeniu samego gaźnika choćby ze względu na stare paliwo. Gaźnik mogę podesłać do czyszczenia albo jeśli nie jakoś bardzo daleko to motorem podjechać.
|
|
|
|