|
|
|||||||
| Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() |
miło mi. jak sie pomyle to mi sie cos uda czasem. swojej pierwszej przejazdzki na T800xc nigdy nie zapomne, a T1050 jest wg mnie jednym z najbardziej niezauwazanych motocykli na rynku. pod wieloma wzgledami T1050 to jest w swojej cenie ( uzywki) kosmos. obok mnie mieszka panna, ktorej od lat serwisuje T800xr - zjezdzila tym juz troche swiata - nic nigdy i zawsze banan. jakbym chcial ciezsze moto to tylko T800xc z pierwszych lat produkcji tj. ~2011
__________________
buziaki
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 1,094
Motocykl: ...............
Online: 2 miesiące 2 tygodni 4 dni 15 godz 11 min 16 s
|
Mam 800XC chyba z 12 roku. To naprawdę zajefajny sprzęt. Po lifcie chyba w 16 roku silnik stał się bardziej elastyczny i lepiej moc oddaje. Choć to i tak super jeździło. Mocno nie doceniany motocykl. Śmiem twierdzić, że lepszy od gs 800 bo dla niego wydaje się być najbliższą konkurencją.
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Motocykle EV od Zero Motorcycles | Dubel | Inne - dyskusja ogólna | 23 | 26.03.2023 22:35 |