Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców

Dział Producentów i Dostawców Zarabiasz na życie w branży motocyklowej? Tutaj zareklamuj swój produkt.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.07.2025, 18:54   #1
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 17,185
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 3 godz 45 min 44 s
Domyślnie


Celowo cytuję.
Było już o tym by nie pisać po pijaku. O 18.30

Zajmowanie stanowiska po którejkolwiek ze stron niczemu dobremu nie służy.
Określanie zaś forum RUDYM tworem jest naprawdę w ulicznym stylu. Tyle ode mnie.

Wszystko to idzie niestety w kierunku konieczności sprzątania tutaj. Znowu.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez wierny : 23.07.2025 o 20:12 Powód: Usunięcie cytatu postu z pogróżkami.
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.07.2025, 19:06   #2
Plaku


Zarejestrowany: Mar 2025
Posty: 35
Motocykl: RD03
Plaku jest na dystyngowanej drodze
Online: 9 godz 48 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
Celowo cytuję.
Było już o tym by nie pisać po pijaku. O 18.30

Zajmowanie stanowiska po którejkolwiek ze stron niczemu dobremu nie służy.
Określanie zaś forum RUDYM tworem jest naprawdę w ulicznym stylu. Tyle ode mnie.

Wszystko to idzie niestety w kierunku konieczności sprzątania tutaj. Znowu.
Po pijaku...specjalnie się zalogowałem żeby napisać,to może TY PO PIJAKU W GARAŻU ZAJĄCA DUSISZ. Taki Matjas bez soli ...co masz do Szynszyla ?
Plaku jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.07.2025, 09:13   #3
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 17,185
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 3 godz 45 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
Celowo cytuję.
Było już o tym by nie pisać po pijaku. O 18.30

Zajmowanie stanowiska po którejkolwiek ze stron niczemu dobremu nie służy.
Określanie zaś forum RUDYM tworem jest naprawdę w ulicznym stylu. Tyle ode mnie.

Wszystko to idzie niestety w kierunku konieczności sprzątania tutaj. Znowu.
Do moderacji
!!!

Cytuję po to aby wpis został w formie takiej jaka została mu nadana.
Proszę o podanie punktu regulaminu który złamałem umieszczając ten wpis w swoim poście.no?

Nie podoba mi się taka manipulacja rzeczywistością i grzebanie w moich wpisach, które nigdy nikomu nie szkodziły.

Tyle.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.07.2025, 09:19   #4
Melon
 
Melon's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,905
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Melon jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 17 godz 50 min 11 s
Domyślnie

Trza było się przespać…
Melon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.