Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Yamaha

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.01.2025, 18:15   #1
Lis
 
Lis's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 913
Motocykl: Jeżeli będę miał AT, to RD04
Lis jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 36 min 18 s
Domyślnie

Jak to jest ZX Volcane z dwulitrowym, stupięćdziesięciokonnym silnikiem, w budzie o masie poniżej tony, to bardzo zacne autko :-)
__________________
Z pozytywnym nastawieniem można góry /albo Teresę przez góry/ przenosić!
Lis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ubrania ADRENALINE i ogólnie o odzieży motocyklowej (długa vs krótka kurtka?) Mateusz93 Ciuch Afrykańczyka 12 22.02.2016 22:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.