Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 16.11.2023, 16:54   #5
nabrU
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bohun Zobacz post
Uderzyłeś w stół to się zgłaszam. Bierzesz ze sobą jakieś power-banki?
Powód wyboru takiego środka transportu po tej wyspie jest prozaicznie prosty:
1. Mam darmowe (wiem zaraz ktoś przyjdzie i powie, że nie ma nic za darmo ) ładowanie na teslowych Superchargerach, więc jest szansa na bezpłatny objazd wyspy.
2. Elektryki (a Tesla w szczególności) to zayebiste samochody
3. Nie ma problemu z przestawieniem się z własnego samochodu na wypożyczony (po prostu wsiadasz i od razu wiesz co gdzie jest i jak działa).

Ale dość o EV tutaj i prosiłbym raczej o tips and tricks na temat Islandii, a nie żarty o EV (nie ten temat )
  Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Bory Tucholskie, Warmia i kawałek Mazur, rodzinnie. CzarnyEZG Polska 2 03.07.2022 09:41
Czarnogóra i Albania rodzinnie - co tam w ogóle jest do zwiedzania? ArturS Przygotowania do wyjazdów 10 28.07.2019 07:05
Transport do Islandii / Wynajęcie auta na wyspie. jorge Przygotowania do wyjazdów 18 16.02.2017 01:05


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.