|
|
#15 |
|
Stary wyjadacz
![]() Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: żywiec
Posty: 1,214
Motocykl: RD07
Galeria: Zdjęcia
Online: 2 tygodni 5 dni 1 godz 33 min 12 s
|
Matjasku to nie tylko to. Tam jest zawór w wydechu który po "dogrzaniu sprzęta" otwiera drugą częśc komina i wtedy pięknie basowo brzmi(moim zdaniem w tym motocyklu akcesoryjny tłumik jest zbędny bo ten brzmi świetnie). Jak crf jest zimna to tylko z jednej rurki w wydechu lecą spaliny.Ta przepustnica dodatkowa ma właśnie zapewnić większy opór spalinom i szybciej pomóc uzyskać tempperaturę pracy.
Jak crf jest zimna to tylko z jednej rurki w wydechu lecą spaliny. |
|
|
|