Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 10.03.2023, 19:44   #18
Janek1


Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 61
Motocykl: RD03
Janek1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 20 godz 22 min 32 s
Domyślnie

Witajcie ,
Siadam nad google maps i patrze gdzie tu planowac wypad w tym roku.Od x czasu patrze na Norwegie i nie za bardzo mi to wychodzilo,gdzie indziej sie jechalo. W tym roku zaswitalo mi ,ze moze wkoncu tam pojade. Bo,moge tylko w polowie sierpnia dwa tygodnie wyrwac na wypad.Mialy byc wlochy ,ale ze upal w tym czasie nie da zyc ,wiec mysle wkoncu o Norwegii.Wiem dwa tygodnie nie da rady normalnie objechac tego co "must see"(mam na mysli Nordkapp) i inne ciekawostki.Wiec wpadlem na troche nie typowy wypad na moto ,objechac "dolna czesc Norwegii" ,dojechac max do Trondheim.
Zachaczajac droge troli ,jezyk trola ,lodowiec itp jest tego troche w tej czesci Norwegi.No i teraz pytanie zasadnicze ,czy da rade polaczyc jazde moto z malymi trekkingami (2/4 h ) dojscie na polke skalna,lodowiec i chyba jezyk trola tez trzeba na pieszo zrobic.Czy moto bedzie bezpieczne i jak wroce to czy nadal bedzie stal w miejscu ,gdzie go zostawie?Wiadomo nikt nie da 100% gwarancji ,ze tak bedzie ,ale cos mozna wywrozyc jak tam z bezpieczestwem jest.
A NordKapp bedzie to oddzielny watek,na kiedys indziej.O pogode nie pytam
Janek1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Norwegia 2021 intruz_ Trochę dalej 17 05.11.2021 15:13
Norwegia - Lotnisko jorge Przygotowania do wyjazdów 12 14.09.2017 08:02
Norwegia 19.08 - 29.08 Andrzej_Gdynia Umawianie i propozycje wyjazdów 19 26.07.2016 10:29


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.