Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat CRF 1000 / CRF 1100 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 23.10.2019, 17:39   #7
grohu


Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Motocykl: RD03
grohu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 godz 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał spoco Zobacz post
Które aso?
Kupiłem używany motocykl 1,5 tys km po ostatnim serwisie w Motocyklowe Centrm serwisowe Helman ( 4 przeglądy w tym samym serwisie). Po rurce do spuszczania nagromadzonego oleju z kolektora ciekł olej, bo po prostu górna opaska zaciskowa zsunęła się na dół, i były dwie na sobie, serwisant pewnie stwierdził, za dużo roboty dla jednej opaski. A że godziny muszą się zgadzać zostawili tak. przy odchylaniu zbiornika nie były podłaczone dwie rurki to ślepo zakończonych krućców

wymieniany był też łańcuch więc chciałem sprawdzić jak wygląda zebatka, ku mojemu zdziwieniu obudowa była cała zalepiona wiadomo czym pewnie podeszli jak w wiekszosci ASO, pisali tylko wymiana łańcucha, a za czyszczenie nikt nie zapłaci.

Rozmawiałem z kilkoma osobami co serwisowali motocykle w ASO ( rózne marki), i w wiekszości maja podobne odczucia, zero myślenia, nie wspominając o naciąganiu na cześciach których nie wymieniali ( npo Filtr powietrza w HD gość zrobił 10 tys w 4 lata, a filtr był zawalony jak po paryz dakardzie z pierwszego montażu jeszcze).
grohu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przednia zębatka jak montować Kazmir Rama, zawieszenia, napęd 30 03.11.2024 05:22
zębatka przednia (luzy) JANEK Rama, zawieszenia, napęd 202 08.02.2019 00:26
Zębatka przednia - problem SZCZURS Rama, zawieszenia, napęd 41 22.06.2016 21:22
Zębatka przednia 17 imbryk Wszystko dla Afryki 29 12.03.2013 11:08


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.