Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 16.01.2019, 09:06   #17
Africa Tigg
 
Africa Tigg's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2017
Miasto: Łódź
Posty: 298
Motocykl: Tuareg
Przebieg: rośnie
Africa Tigg jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 10 godz 40 min 34 s
Domyślnie

mnie też bardzo zainteresował X Adv, bo wszystko co inaczej wygląda zwraca moją uwagę: can-am spyder, yamaha niken, ducati multistrada, honda x-adv i kilka innych wynalazków.
Dla mnie motocykl, jako urządzenie służące do "zabawy", a nie typowo użytkowe, musi wyglądać dobrze i się wyróżniać z szarego tłumu.
Pojechałem moją NAT na imprezę Hondy do Torunia i tam pojeździłem x-adv, bardzo się zawiodłem, jednak na reklamach wygląda i jeździ lepiej. Na mniejszej Multistradzie też pojeździłem i również się zawiodłem, na reklamach wszystko wyglądało ekstra, a w realu słabo. Chyba NAT za bardzo podniosła mi poprzeczkę, więc wracając do tematu osobiście odradzam x-adv...i to jeszcze, jak Emek napisał, za tak wielkie pieniądze!
Africa Tigg jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Tags
xadv

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.