Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.10.2018, 20:36   #1
radiolog
 
radiolog's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,291
Motocykl: ATAS 2024
Przebieg: 21000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 4 dni 17 godz 22 min 50 s
Domyślnie

Chyba OEM, bo OM to nie wieszaki, no mogą być wieszakami, ale sznurek trzeba przyczepić
radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.10.2018, 22:10   #2
muszel72
 
muszel72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jun 2018
Miasto: GDA
Posty: 3,103
Motocykl: nie mam AT jeszcze
muszel72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 17 godz 44 min 53 s
Domyślnie

No ale powiedzcie, że chociaż trochę się podoba
muszel72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.