|
|
|||||||
| GPS Wszystko co związane z elektronicznymi pomocami nawigacyjnymi. Sprzęt, mapy, porady. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Apr 2013
Posty: 95
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 6 godz 40 min 40 s
|
Aplikacja jest super ale właśnie po ostatnim wypadzie na UA zdecydowałem sie na 64. Wkur... mnie zatrzymywanie co chwilę żeby się przyglądać co tam na ekranie widać. Locus w opakowaniu garmina to ideał.
|
|
|
|