|
|
#11 |
![]() Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Zakopane
Posty: 425
Motocykl: NAT
Online: 2 tygodni 3 dni 8 godz 19 min 52 s
|
Jest ktos z Krakowa bądź z bliskiej okolicy w posiadaniu czarnej Afryki ? Chce podjechać i oglądac interesuje mnie tylko i wyłącznie malowanie.
Pozdrawiam |
|
|
|