|
|
#11 |
![]() Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Ostrów maz
Posty: 319
Motocykl: Dzik 950
Przebieg: 120000
Online: 2 miesiące 1 tydzień 2 dni 7 godz 22 min 52 s
|
Jedno pytanie, czy ABS nie ma bezpiecznika po wyjęciu którego się wyłączy?
|
|
|
|