Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady > GPS > Zastosowanie praktyczne

Zastosowanie praktyczne Pytania i porady

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 03.03.2009, 11:24   #11
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,890
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał firefighter80 Zobacz post
Myślaełm o tym, ale zrezygnowałem z tej koncepcji. Odbiornik na kierowniku zamocowany za pomocą uchwytu rowerowego będzie się "gryzł" z torbą na zbiorniku. Pozatym jakoś tak wydaje mi się że odbiornik nad zegarami ma lepszą ochronę w razie gleby niż zamocowany na kierownicy.
Pozatym mam gnazdo zapalniczki na stelażu reflektorów (obok puszki z kontrolkami) i chciałem uniknąć ciągania kabli z gniazda na kierownicę.
Ale to tylko moja "koncepcja"
Ja tylko zapodalem pomysl na ograniczenie kosztow - bo osobiscie takiego uchwytu rowerowego nie mam zamiaru montowac na kierownicy (bo nie mam gdzie, miejsce zajete przez grzane manety) ale wlasnie gdzies kolo zegarow - prawdopodobnie pomiedzy lampkami po lewej a zegarem predk., na jakims wsporniku. 60CSx bedzie pewnie nieco zaslanial zegar, ale ta jego zaslonieta strona i tak wskazuje mniejsze predkosci czyli nie jest to takie znow wazne (a poza tym, GPS tez podaje predkosc).
No i zawsze w rezerwie pozostaje mozliwosc uzycia tego uchwytu zgodnie z przeznaczeniem - na kierownicy, i to albo w moto, albo na rowerze

@Splawik - 60CSx bylby super, gdyby wladowali do niego proca z Colorado, i ew. ekran z tegoz (ale to juz niekoniecznie).. a tak jest tylko bdb
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850
JareG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
pad jako nawigacja Andrzej Hardware 35 18.03.2013 20:38
nawigacja Dzieju Zastosowanie praktyczne 21 03.12.2009 16:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.