![]() |
|
Hamulce, kola, opony Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe w oplocie i bez, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska. |
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
![]() |
#11 |
Administrator
![]() Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Otwock ale chętnie na Śląsk bym wrócił
Posty: 5,027
Motocykl: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg: ojojoj
![]() Online: 1 miesiąc 2 tygodni 2 dni 8 godz 46 min 50 s
|
![]()
tak jak Majo gadaliśmy, Mitas na tyle (i u mnie na przodzie) koło 150km/h dawał rade, ale przód powyżej 140 już mniej stabilny się robił. Generalnie dają radę 9-tki. Z E-07 na przodzie będziesz miał stabilniej napewno.
C-02 z założenia jest oponą pod mimo wszystko lżejsze niż AT motocykle, ale też da rade. Jest jednak małe ale ... nie ma homologacji na ulice a co za tym idzie to widać ... czerwony, wtopiony pasek w opone ... jak glina się znajdze upierdliwy to może dowód zabrać za to.
__________________
Ramires "A friend is an enemy who hasn't attacked yet" - Phuthedi.M |
![]() |
![]() |
Narzędzia wątku | |
Wygląd | |
|
|
![]() |
||||
Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
Klub morsów i innych popaprańców | felkowski | Imprezy forum AT i zloty ogólne | 2 | 06.03.2010 17:30 |