|
|
|||||||
| Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: podmiastowy, k.Szczecina
Posty: 1,006
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: rośnie
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 18 godz 5 min 20 s
|
Czy ktoś miał może kontakt ostatnio z p. Beatą? Działa ona jeszcze? Nie dzwoniłem, co prawda, ale pisałem i cisza.
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Tarnów
Posty: 98
Motocykl: Były wszystkie, ATAS 1100
Przebieg: sporo
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 22 godz 47 min 0
|
z miesiac dwa temu dzialala.
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| ciuchy MACNA | szynszyll | Ciuch Afrykańczyka | 24 | 13.09.2012 16:45 |