|
|
|||||||
| Relacje z podróży Wróciłeś i już dupa Cię nie boli? Chcesz opowiedzieć o swoich przygodach podczas podróży? Spotkałeś fajnych ludzi? Może pokażesz zdjęcia? To dział dla Ciebie. Dobrze trafiłeś. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2009
Miasto: Kamieniec Wrocławski
Posty: 3,142
Motocykl: XT660Z-konik garbusek
Przebieg: Ł
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 godz 54 min 24 s
|
Mishieck,dokładną lokalizacje "tej" półki skalnej chce,poprosze.
__________________
Stary nick: Raviking GSM 505044743 Żądam przywrócenia formuły "starego" Forum AfricaTwin......
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Łowcy z Łopola
![]() Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: O! Pole...
Posty: 1,284
Motocykl: Szwenduro
Online: 2 miesiące 2 tygodni 5 dni 3 godz 59 min 18 s
|
50.486566, 18.124778
|
|
|
|