![]() |
|
Hamulce, kola, opony Montaż, demontaż i kontrola takich elementów jak: klamki, pompy hamulcowe, tarcze, klocki, zaciski, przewody hamulcowe w oplocie i bez, koła, felgi, szprychy, opony i łożyska. |
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
![]() |
#11 |
Jaki świeży jaki świeży ??
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,729
Motocykl: nie mam AT jeszcze
![]() Online: 3 tygodni 11 godz 52 min 29 s
|
![]()
Miałem podobną sytuację z K65 u klienta. Po założeniu mu pojawiło się jakieś shimmy. Wrzuciłem więc oponę na wyważarkę i okazało się że ma lekkie bicie. Żeby nie angażować klienta w reklamację zamówiłem mu jakiegoś Maxxisa, za Heidenaua oddałem kasę i wadliwą oponę wysłałem do reklamacji. Na szczęście producent uznał reklamację bo byłbym trochę kasy w plecy. W tym przypadku producent zachował się w porządku mimo że to trochę trwało.
Wysłałem maila do Reifenwerk Heidenau z opisem sytuacji i zdjęciami nieszczęsnego K60 ale niestety chyba mnie olali bo zero odpowiedzi. Może problem polegał na tym że napisałem w niezrozumiałym dla niektórych Niemców języku czyli po angielsku.
__________________
Hubert |
![]() |
![]() |
Narzędzia wątku | |
Wygląd | |
|
|
![]() |
||||
Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
Mefo ( Heidenau) ? | petrosbike | Hamulce, kola, opony | 26 | 06.05.2015 22:54 |
Heidenau - co o tym sądzicie | wojtek II | Hamulce, kola, opony | 20 | 10.05.2012 11:45 |
Opona HEIDENAU ??? | boryś | Hamulce, kola, opony | 5 | 14.08.2008 07:44 |