Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 13.08.2014, 12:08   #34
zipo
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ludwik Perney Zobacz post
Ludzie mają tendencje albo do upiększania, albo oszpecania rzeczywistości. Gdy już się nad kimś pochylą, chcą koniecznie zobaczyć w nich więcej, niż realnie w nim jest.

W taki sposób można naciągać wszystko:
"Zipo tak bardzo ceni smak flaków wołowych, że nie jadł ich nigdy, bo nie chce splugawić ich konsystencji, rozkosznego smaku czymkolwiek, czego resztki zostały mu w ustach, czy choćby własną śliną."

Przypominają mi się dziennikarskie dywagacje o ludziach chodzących po górach. Wpychanie w ich usta i myśli nieziemskich ideałów, wspaniałych inspiracji, gdy realnie powodowały nimi zazwyczaj sprawy banalne.
Dlatego lubię czytać Jacka Hugo Baderę, bo ten potrafi się przed takimi banałami ustrzec i nie sili się, żeby kotleta schabowego ukazywać jako serduszko w aureoli kwiatków.
Amen
Zaden tam amen.
Moje dywagacje sa moje I takie zostana, bez wzgledu co komu przyjdzie do glowy by temu zaprzeczyc.Widzisz swiat przez swoje gogle a ja przez swoje.Twoje lub Badery niby lepsze?
Nie wydaje mi sie
Moze wywiad z tym wyjatkowym emerytem rzuci wiecej swiatla na moje dywagacje.

Tak mi sie zdaje ze interesy z konfucjalistami z nad rzeki Jang Cy wywieraja spory wplyw na Twoj swiatopoglad pozbawiony "sacrum"
Ale spoko,Twoje gogle Ludwiq
  Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dlaczego lubię KTM-a puszek KTM 4117 26.02.2024 17:52
Dlaczego lubię BMW, KTMa, Triumpha Orzep Inne - dyskusja ogólna 125 23.08.2013 20:28
Dlaczego lubie Africa Twin? sambor1965 Inne tematy 70 18.12.2009 23:45


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.