Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 19.09.2011, 23:05   #19
kacper
 
kacper's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Gdańsk
Posty: 9
Motocykl: RD07a
Przebieg: 37000
kacper jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 1 godz 10 min 38 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ronin Zobacz post
Pałeł, płacicie za możliwość reklamowania się i swojej oferty na forum. Tak mi się wydaje, mylę się?
Użytkownicy forum, mają prawo do podzielenia się opiniami dotyczącymi towarów i sklepów nie PiDowych, czy nie?

Mamy wątek "Znalezione na allegro i ebay i innych" - myśląc w Wasz sposób, powinniśmy zamknąć tamten wątek albo oPiDować wszystkich sprzedających tam występujących, również zagranicznych sprzedawców z eBay'ów przeróżnych.

Między innymi po to jest forum, żeby wymieniać się opiniami na temat akcesoriów i informacjami gdzie dobry, czy polecany produkt kupić.
A jeśli żaden z PiDowców nie oferuje konkretnej rzeczy? Również linka nie można wstawić?

Nie ograniczajmy forumowej wolności słowa.



Słowo do założyciela tematu, który jest jak widać nowy na forum:

Mam nadzieję, że uzyskałeś merytoryczną odpowiedź, która pomoże Ci dokonać wyboru gmoli i jak dostawcy. [/B][B]Nie przejmuj się wypowiedziami w tym wątku, chyba sezon się skończył, bo wypowiedzi brzmią jakby wszyscy przestali jeździć i była sroga zimą
Dzięki Ronin,
Uzyskałem użyteczne informacje co uważacie za dobre i sprawdzone. Dzięki podaniu linków wiem w czym mogę wybierać. Gdyby był podany ktoś z forum jako polecany producent, również brałbym taką ofertę pod uwagę. Tego oczekiwałem od forum-INFORMACJI I PODPOWIEDZI.Niestety nie wszystko da się wygooglać i powyższe linki nie wyskakiwały w żadnej wyszukiwarce. Rozumiem oczywiscie racje obydwu stron sporu na forum,ale powiem szczerze, że ze strony bezskutecznie poszukującego od dłuższego czasu tych nieszczęsnych gmoli dzięki powyższym informacjom znalazłem to czego szukałem. POZDRAWIAM OBYDWA OBOZY
kacper jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Artykuł o gmolach...? lukasz_vip Inne tematy 14 14.03.2015 22:22
Sklep Hamart Bike Parts - przeniesione ze Znalezione na allegro paku Wszystko dla Afryki 55 12.10.2009 10:35


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.