Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 10.08.2010, 09:03   #1
felkowski
 
felkowski's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawka
Posty: 1,482
Motocykl: RD07a
Przebieg: 66666
Galeria: Zdjęcia
felkowski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 19 godz 27 min 40 s
Domyślnie złomboliści wszystkich krain łaczcie się

Złombolista lary felkowski opętany wizją uczestnictwa w tej szaleńczej transkontynetalnej eskapadzie nadstawiał uszu na wieści ze świata. Jasne, jak zwykle w takich chwilach bywa, ucho miał nastrojone na częstotliwość słowa złombol. Odgłosy paszczą miał tak wyjechane, iż słowa tego nadużywał do granic nieprzyzwoitości. Nie raz okrutnie ją przekraczając. Przeto już po niedługim czasie słowo to rzucone własną paszczą wracało do usz jego. W postaci; feleh wiesz kupiłam trabanta. Wpadały też słowa ze świata; stary ja też jadę. Umysłu nie miał lotnego a zwoje w łepetynie mocno zplątane. Przeto sygnał z ucha do mózgu biegł tygodniami. Otóż po tych tygodniach dotarło do niego iz nie jest to pionierska wyprawa w amazońską dżunglę. Jasny gwint toż tam jadą inni. Mało tego, wśród znanych mu czarnuchów kryją się potencjalni kontureci do wstęgi na Bosforze. Łożeszty zakloł szpetnie w swym warcholskim narzeczu. Już ja im pokarze. Ale, ale, ale żeby im pokazać warto było by ich z tłumu wyłuszczyć. To, że żyją wśród ludzi, mało tego wygladają jak ludzie - nie czyni z nich człowieka. Przeto apel wygłaszam.
Afrykańscy Złombolisci wszystkich krain łaczcie
I proszę mi się tu ciurkiem ujawniać.
Kto z kim i czym i z kąd jedzie.....
Felkowski Mzeto
Mirekpktm Mzeto - w warcholskim narzeczu Mirelką zwany

czosnek nie pękaj znajdziemy ci ekipę
__________________
felkowski
sikanie z wiatrem to chodzenie na łatwizne
felkowski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
moto data - dane regulacyjne i obsługowe prawie wszystkich motocykli oracz1983 Regularne czynności serwisowe 0 10.07.2011 12:08
Dla wszystkich motorystow fassi Inne tematy 0 03.05.2009 16:58
Angielska strona z częściami - Dla wszystkich... Robertbed Wszystko dla Afryki 1 24.04.2009 22:16
Wejdz tutaj !! twarzowy temat dla wszystkich!! krystek Inne tematy 106 15.12.2008 23:33


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.