Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 24.03.2023, 10:29   #5
jochen
Kierowca bombowca
 
jochen's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 2,565
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 18 godz 50 min 6 s
Domyślnie

Poniżej oficjalna informacja na temat osoby, będącej beneficjentem licytacji charytatywnej na tegorocznym IM (fanty do wylicytowania będą naprawdę fajne):

"Najwyższa pora przedstawić Wam Beneficjentkę tegorocznej licytacji IM. Jest nią Asia Mikurenda, która walczy z rakiem mięsakiem od trzech lat. Jej historia choroby to tony dokumentów, o emocjach i determinacji w walce nie wspominając.

W 2019 r. zdiagonozowano u niej nowotwór złośliwy - fibromyxoid sarcoma. Guzy zajęły klatkę piersiową naciekając aortę, przeponę, opłucną, jamę brzuszną i osierdzie. Chemioterapia okazała się bezskuteczna. Podczas kilku operacji usunięto wszystkie zmiany wraz z częścią lewego płuca, przepony, siedmioma żebrami. Asia to fajterka – wiadomo… motocyklistka. Przeżyła pęknięcie aorty, zator płucny, rozległe zapalenie płuc i inne powikłania.

W tym roku badania ujawniły trzy nowe zmiany. Jedyną opcją leczenia jest obecnie krioablacja, na którą Asia nie dostanie refundacji. Całą historię choroby rzetelnie nam udokumentowała, co jako IZI team potwierdzamy i chcielibyśmy Was gorąco zaprosić do tegorocznej licytacji 😊 O niej samej będziemy jeszcze pisać, a będzie co licytować 😊

Na tym nie koniec! Asia okazała się być ogromną fanką Dolnego Śląska. Chce dla nas przygotować tegoroczne trasy krajoznawcze. Co myślicie? Bo nam się pomysł spodobał 😊 Jeśli tylko zdrowie jej pozwoli, będzie z nami w Grodźcu podczas zlotu. Jest ciekawa Waszych reakcji po powrocie z wycieczek 😊

Poprosiła też aby koniecznie zaznaczyć, że podczas walki o zdrowie zdobyła sporo doświadczenia i wiedzy. Bardzo chętnie się tą wiedzą podzieli z osobami, których nadzieja gaśnie, a kontakt ze służbą zdrowia staje się coraz trudniejszy. Więcej o niej i jej chorobie dowiecie się na profilu: Motoendorfina.pl"
__________________
AT RD07A, '98, HRC
jochen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Endurorally24 2023 & Dakar 2023/2024 Onufry22 Dział Producentów i Dostawców 39 01.12.2023 07:27
19-21.05.2023 SOSMA Edycja 2023 Żaki-Czan Imprezy forum AT i zloty ogólne 8 10.02.2023 10:19
65 Elefantentreffen 2023 chomik Imprezy forum AT i zloty ogólne 9 17.01.2023 09:50


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.